Etat Główny specjalista ds. technicznych i inwestycjiw centrum utrzymania i rozwoju obiektów(nr 5050)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Główny specjalista ds. technicznych i inwestycjiw centrum utrzymania i rozwoju obiektów(nr 5050)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/5050
OBOWIĄZKI:
Najważniejsze zadania czekające na tym stanowisku:- współpraca przy przygotowywaniu oraz monitorowanie realizacji Wieloletniego Planu Inwestycyjnego,- opracowywanie, nadzór inwestorski, koordynacja nad realizacją oraz rozliczenie remontów i inwestycji bieżących (z wyłączeniem strategicznych) w oparciu o Wieloletni Plan Inwestycyjny i potrzeby zgłaszane przez kierowników jednostek PBŚ,- opracowywanie kosztorysów inwestorskich na roboty remontowe PBŚ,- opracowywanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót na roboty remontowe PBŚ,- przygotowywanie materiałów do przygotowania inwestycji w oparciu o aktualne potrzeby i zadania PBŚ,- zlecanie opracowań projektowych, wykonawstwa robót budowlanych, ekspertyz, serwisów i przeglądów podmiotom zewnętrznym,- weryfikacja rozwiązań projektowych,- współpraca z projektantami, kosztorysantami, wykonawcami robót i nadzorem inwestycyjnym w związku z realizacją zadań inwestycyjnych i remontowych,- nadzór nad prawidłowym utrzymaniem technicznym infrastruktury technicznej obiektów PBŚ,- współtworzenie strategii rozwojowej PBŚ w ujęciu rozwiązań technicznych obiektów,- aktualizacja zasobów inwentaryzacyjnych dokumentacji technicznej PBŚ.Warto jest być z nami, ponieważ oferujemy:- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,- wynagrodzenie wraz z 13-tą pensją, dofinansowanie do wypoczynku z funduszu socjalnego, nagrody z funduszu nagród i inne,- możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,- możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez system szkoleń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Wymagania inne:

Wymagania kwalifikacyjne kandydata:- wykształcenie wyższe o kierunku budownictwo,- uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej (preferowane: bez ograniczeń),- doświadczenie: minimalny staż pracy: 5 lat, w tym minimum 2 lata na stanowisku kierownika robót/kierownika budowy lub inspektora nadzoru inwestorskiego,- posiadanie pełni praw publicznych i pełnej zdolności do czynności prawnych,- umiejętności: umiejętność pracy zarówno indywidualnej, jak i zespołowej, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, bardzo dobra organizacja pracy własnej, wyznaczania priorytetów, zarządzania wieloma zadaniami oraz dotrzymywania terminów.Dodatkowe atuty:- mile widziane: doświadczenie w zakresie utrzymania obiektów budowlanychPożądane predyspozycje:- bardzo dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office i urządzeń biurowych,- praktyczna umiejętność kosztorysowania robót budowlanych i obsługi programów kosztorysowych,- praktyczna znajomość obsługi programów AutoCAD,- znajomość przepisów Prawa Zamówień Publicznych,- prawo jazdy kat. B,- praktyczna znajomość całości procesu inwestycyjnego,- zdolność do podejmowania decyzji, - umiejętność organizowania i koordynowania zagadnień technicznych i budowlanych, - umiejętności pracy zarówno indywidualnej, jak i zespołowej, - umiejętność pracy pod presją czasu oraz szybkiego reagowania na zmiany,- pewność siebie.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy