kandydatów

Etat Lakiernik proszkowy (nr 5039)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Łochowo

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Lakiernik proszkowy (nr 5039)
Miejsce pracy: Łochowo
Numer: StPr/21/5039
OBOWIĄZKI:
obsługa i konserwacja urządzeń lakierniczych, dbanie o odpowiednią ilość i jakość stosowanych farb proszkowych, przygotowanie powierzchni do lakierowania, uzupełnianie dokumentacji z zakresu zrealizowanych zleceń oraz zużytych materiałów, przestrzeganie zasad BHP.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Lakiernik proszkowy
Uprawnienia: lakierowanie
Uprawnienia: obsługa lini lakierniczej

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie średnie oraz doświadczenie zawodowe na takim lub podobnym stanowisku, umiejętność obsługi urządzeń lakierniczych, samodzielność na stanowisku, dokładność, pracowitość, gotowość do pracy dwuzmianowej, kontrola jakośći produkowanych wyrobów, mile widziana znajomość języka ukraińskiego/rosyjskiego do komunikacji ze współpracownikami.

Miejsce pracy:

Łochowo

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy