kandydatów

Etat Specjalista ds. rozwoju e-commerce

Firma: Gamet S.A. miejsce pracy: Toruń

Jeżeli w pracy oczekujesz wyzwań zawodowych, ciekawych projektów, innowacyjności, lubisz pracę z ludźmi, znasz rynek reklamy internetowej, śledzisz trendy i najnowsze rozwiązania, jesteś osobą otwartą, komunikatywną a do tego lubisz widzieć efekty swojej pracy- zapraszamy do naszego zespołu. Na rynku akcesoriów meblowych rozwijamysię już ponad 30 lat.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. rozwoju e-commerce
Miejsce pracy: biuro w Toruniu

Twój zakres obowiązków
  • Obsługa platform zakupowych m.in.: Allegro, Amazon, Erli, Empik, dbanie o poprawność zamieszczanych treści, poszukiwanie/poszerzanie oferty również na innych platformach sprzedażowych
  • Obsługa sklepu internetowego/aktualizowanie strony/zamieszczanie produktów oraz tworzenie ich unikalnych opisów
  • Prowadzenie projektów od A do Z (od początku do efektu końcowego), w tym wdrażanie nowych grup asortymentowych do sprzedaży
  • Obsługa klienta/zamówień internetowych oraz zwrotów i reklamacji
  • Monitorowanie trendów w obszarze e-commerce
  • Monitorowanie konkurencji, rynku
  • Inicjowanie nowych rozwiązań mających na celu wzrost sprzedaży i optymalizację procesów sprzedażowych
  • Współpraca z Działem B+R
  • Dbanie o pozytywny wizerunek w sieci
Wymagania
  • Wymagane minimum 2 letnie doświadczenie w e-commerce
  • Znajomość specyfiki branży e-commerce
  • Znajomość market places/platform zakupowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pełnej komunikacji w mowie i piśmie
  • Znajomość MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy/współpracy w zespole
  • Otwartość w kontaktach z innymi ludźmi
  • Komunikatywność
  • Kreatywność
  • Zaangażowanie i konsekwencja w dążeniu do celu
Mile widziane
  • Znajomość branży meblarskiej (akcesoria meblowe, wyposażenie wnętrz)
  • Znajomość Google Ads
  • Znajomość PrestaShop, Google Analytics
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę, terminowe wynagrodzenie i system premiowy za osiągane wyniki)
  • Szkolenia, podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Dofinansowanie do karty sportowej Multisport
  • Darmowe zajęcia z jogi
  • Chillout Room
  • Automat z przekąskami i napojami
  • Przyjazną atmosferę
  • Parking
Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GAMET S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 poz. 1000).”