kandydatów

Etat Analityk laboratoryjny

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia miejsce pracy: Toruń

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Analityk laboratoryjny
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/21/2257
OBOWIĄZKI:
wykonywanie analiz fizyko-chemicznych i organoleptycznych surowców materiałów pomocniczych, półproduktów oraz wyrobów gotowych; pobieranie próbek w toku produkcyjn. i wykonyw. bieżących analiz laboratoryjnych; koordynacja wykonywania badań materiałów i wyrobów gotowych zgodnie z przyjętym harmonogramem; raportowanie wyników badań oraz archiwizacja; wystawianie alertów wyrobów gotowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Laborant chemiczny
Wykształcenie: średnie zawodowe, inne

Wymagania inne:

wykszt. średnie w kierunku analityki żywności, 3 lata pracy w branży spożywczej na podobnym stanowisku, podstawowa wiedza na temat systemów zarządzania jakości, zdolności analityczne, dokładność, systematyczność

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 800 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia