Etat Specjalista ds. marketingu handlowego i social media(nr 5177)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Specjalista ds. marketingu handlowego i social media(nr 5177)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/5177
OBOWIĄZKI:
Poszukujemy osób, które dołączą do zespołu i pomogą w realizacji projektu z 25 letnią tradycją i uznaną marką. Przedsięwzięcie to odbywający się cyklicznie, co roku Ogólnopolski Konkurs "Modernizacja Roku & Budowa XXI w." www.modernizacjaroku.org.pl . Konkurs jest skierowany do inwestorów, firm budowalnych i architektonicznych. Jego celem jest wyłonienie, nagrodzenie i promocja najbardziej wartościowych, wyróżniających się szczególnymi walorami przedsięwzięć budowalnych.Praca polega na prowadzeniu rozmów z instytucjami współpracującymi z Konkursem oraz potencjalnymi uczestnikami przedsięwzięcia, przygotowywaniu ofert we współpracy z grafikami, prowadzeniu profili Konkursu w social media oraz podtrzymywaniu i rozszerzaniu kontaktów z potencjalnymi uczestnikami przedsięwzięcia drogą elektroniczną, przygotowywaniu kontentu i wspieraniu zespołu organizacyjnego w pracach nad kolejnymi edycjami Konkursu.Prace biurowe, rozmowy telefoniczne, edycja facebooka, wszystkie potrzebne prace w organizacji ogólnopolskiego przedsięwzięcia.Oferujemy:- zatrudnienie w stabilnej instytucji- ciekawą, ambitną i odpowiedzialną pracę- możliwość rozwoju zawodowego w obszarze marketingu- wsparcie zespołu, gotowy model biznesowy- umowa o pracę + premie- lub inna forma współpracy- praca od 7:30 do 15:30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

- wykształcenie wyższe lub średnie optymalnie o profilu marketingowym, dziennikarskim, budowlanym, architektura, historia, sztuka, politologia, administracja- pozytywne nastawienie i orientacja na osiągnięcie celu- dobra, praktyczna znajomość Internetu- praktyczna znajomość google analytics, ads google, linkedin, youtube, facebook , instagram- doświadczenie w rozmowach telefonicznych z klientem- umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania relacji biznesowych- umiejętności współpracy w zespole i efektywnej komunikacji- samodzielność, konsekwencja oraz systematyczność w działaniu, kreatywność- mile widziane doświadczenie związane z pracą w administracji samorządowej- mile widziana znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 421,9 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy