kandydatów

Etat Konwojent art. spożywczych - Pomocnik kierowcy

Firma: Mag Dystrybucja sp. z o.o. sp.k. miejsce pracy: Bydgoszcz

Ogłoszenie numer: 6058467, z dnia 2021-11-22

Konwojent art. spożywczych - Pomocnik kierowcy

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • załadunek i rozładunek towaru w punktach handlowych
  • charakter wykonywanej pracy wiąże się z godzinami nadliczbowymi

Wymagania

  • aktualna książeczka zdrowia sanepid
  • mile widziana znajomość branży spożywczej (soki, napoje, alkohole)
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę na terenie zaopatrywania przez firmę – województwo kujawsko-pomorskie i ościenne
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie