Etat Referent w wydziale prawno-organizacyjnym i pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich(nr 5278)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Referent w wydziale prawno-organizacyjnym i pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich(nr 5278)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/5278
OBOWIĄZKI:
Osoba na tym stanowisku:prowadzi poradnictwo konsumenckie,przyjmuje wnioski o wszczęcie procedury pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich oraz prowadzipostępowania na podstawie takich wniosków,sporządza informacje i sprawozdania okresowe dotyczące zadań realizowanych przez Inspektorat
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wykształcenie: średniePODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ USTAW:z dnia 15.12.2000 r. o Inspekcji Handlowej (t. j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1706)z dnia 23 września 2016 r. o pozasądowym rozwiązywaniu sporów konsumenckich ( Dz. U. z 2016 r. poz. 1823)z dnia 23.04.1964 r. Kodeks cywilny (t. j. Dz. U. z 2020 r. poz. 740 ze zm.) księga I i IIIZdolność analitycznego myślenia i komunikatywnośćUmiejętność współpracyUmiejętność obsługi komputera (środowisko Windows) i urządzeń biurowychPosiadanie obywatelstwa polskiegoKorzystanie z pełni praw publicznychNieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarboweDodatkowym atutem będzie (wymagania dodatkowe)Wykształcenie: wyższe administracyjne lub prawnicze2Doświadczenie zawodowe w obszarze administracjiPrawo jazdy kat. BUmiejętność radzenia sobie w sytuacjach kryzysowychUmiejętność organizacji pracy i orientacji na osiąganie celówWarunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: Stanowisko pracy zlokalizowane wpokojach biurowych. Podstawowe wyposażenie stanowiska to zestaw komputerowy z oprogramowaniem. Obsługakomputera powyżej 4 godzin na dobę. Reprezentowanie urzędu na zewnątrz. Czas pracy - zgodnie z przepisami ustawy osłużbie cywilnej.Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy: Stanowisko pracy zlokalizowane jest na parterzebudynku. Występuje utrudniony lub ograniczony dostęp do budynku dla osób, które mają problemy z samodzielnymporuszaniem się po schodach. Ponadto samochód wykorzystywany do pracy w terenie nie jest dostosowany doprowadzenia przez osoby niepełnosprawne.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 950 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy