Etat Starszy referent w placówce terenowej krus w inowrocławiu(nr 5307)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Inowrocław

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Starszy referent w placówce terenowej krus w inowrocławiu(nr 5307)
Miejsce pracy: Inowrocław
Numer: StPr/21/5307
OBOWIĄZKI:
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: - przyjmowanie i kompletowanie wniosków, - rozpatrywanie wniosków oraz ustalanie uprawnień do świadczeń z ubezpieczenia społecznego rolników i wysokości świadczeń, - ustalanie okoliczności powstawania nadpłat i niedopłat emerytur i rent, ustalanie ich wysokości oraz dochodzenie zwrotu nienależnie pobranych emerytur, - prowadzenie obsługi kancelaryjnej placówki, - przyjmowanie i rejestrowanie dokumentacji wpływającej i wychodzącej, - dokonywanie zmian adresowych w systemach informatycznych, - obsługa interesanta,- przewóz dokumentacji między Placówką Terenową w Inowrocławiu, a Oddziałem Regionalnym w Bydgoszczy. Warunki pracy: Praca administracyjno-biurowa wykonywana w systemie jednozmianowym, ośmiogodzinnym, w tym praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie. Użytkowanie sprzętu biurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów). Budynek Placówki, w którym wykonywana będzie praca nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo poruszających się na wózkach inwalidzkich. Budynek jest dwukondygnacyjny, brak windy. Miejsce wykonywania pracy znajduje się na parterze. Praca wymaga przemieszczania się pomiędzy piętrami. kwota wynagrodzenia: 2800 zł brutto + dodatek stażowy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagania konieczne:- wymagane wykształcenie: średnie lub wyższe, preferowane: administracyjne, ekonomiczne,- znajomość ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników i statutu KRUS,- znajomość ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych, - znajomość ustawy Kodeks Postępowania Administracyjnego, - znajomość rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Unii Europejskiej) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchwalenia dyrektywy 95/46/WE, - wysoka kultura osobista, - umiejętność obsługi aplikacji i urządzeń biurowych, - umiejętność pracy w zespole, - komunikatywność, - umiejętność sporządzania pism i notatek, - posiadanie prawa jazdy kat. B,- co najmniej 1-rok stażu pracy w przypadku posiadania wykształcenia średniego, w przypadku posiadania wykształcenia wyższego staż pracy nie jest wymagany.

Miejsce pracy:

Inowrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy