kandydatów

Etat Recepcjonista / Recepcjonistka

Firma: Milenium Inwestycje miejsce pracy: Toruń

Grupa RYWAL-RHC od 1992 roku specjalizuje się w oferowaniu technologii, towarów i urządzeń wykorzystywanych w procesach łączenia i cięcia materiałów przy wykorzystaniu ciepła (materiałów i urządzeń spawalniczych, szlifierskich, filtrowentylacji, osprzętu BHP, chemii przemysłowej oraz systemów zrobotyzowanych).

Współpracujemy z renomowanymi dostawcami z całego świata: LORCH, Abicor Binzel, Esab, Köco, Yaskawa, Suhner, Eckert, 3M, Cepro, Plymovent, Demmeler, Magswitch, Vetter Krantechnik, Markal, DeWalt, MEP, WDI.

Jesteśmy również producentami wielu produktów oznaczonych naszymi znakami towarowymi: MOST, GOLD. Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością usług oraz zgodność z obowiązującymi normami i przepisami.

Dodatkowo udzielamy technicznych porad, organizujemy pokazy i prezentacje urządzeń.

Recepcjonista / Recepcjonistka
Miejsce pracy: Toruń
Nr ref.: MIL/12-2021/RETO
Twój zakres obowiązków
  • bieżąca obsługa recepcji
  • kontrola nad przestrzeganiem obowiązujących procedur i standardów biurowca
  • identyfikowanie potrzeb klientów, rozwiązywanie sytuacji problemowych
  • obsługa systemów bezpieczeństwa i zarządzania budynkiem (SAP, BMS)
  • wsparcie działań właściciela obiektu
  • nadzór nad służbami w budynku
  • dbanie o wizerunek i wystrój firmy
  • bieżące prace zlecone
  • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej, oraz dbałość o prawidłowy obieg dokumentów w budynku
  • obsługa sali konferencyjnej
Nasze wymagania
  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • dobra znajomość MS Office
  • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne
  • zaangażowanie i pozytywne nastawienie
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Mile widziane
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w zgranym zespole
  • dodatkowe benefity m.in. Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do wypoczynku, świadczenie na święta Bożego Narodzenia
  • umowa o pracę
  • karta MultiSport
  • kursy językowe
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • szkolenia dla pracowników
  • kawa bez limitu :)

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 16-12-2021
Wyświetleń: 190