kandydatów

Etat Pracownik magazynowy

Firma: CENTECH Sp. z o.o. miejsce pracy: Bydgoszcz

Firma CENTECH Sp. z o.o. jest jednym z największych dystrybutorów elektronarzędzi w Polsce.

Od lat zajmujemy się zaopatrzeniem Klientów z branży przemysłowej, budowlanej i energetycznej.

Doradzamy i wspólnie z naszymi Klientami realizujemy rożnego rodzaju projekty.

W związku z zaplanowanym dynamicznym rozwojem i przenosinami do nowoczesnego obiektu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Województwo Kujawsko - Pomorskie

Główne zadania:
  • Bezpośrednie wsparcie Działu Sprzedaży w bieżących działaniach operacyjnych,
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • Kontrola merytoryczna i ilościowa stanów magazynowych,
  • Zapewnienie sprawnego i bezpiecznego przepływu towarów przez magazyn,
  • Dbanie o prawidłową ekspozycję towarów w oddziale,
  • Organizacja logistyczna wysyłek towarów,
  • Przyjmowanie dostaw towarowych i kontrola ich jakości,
  • Kontrola jakości wysyłanego towaru,
  • Wspieranie i optymalizacja procesu logistycznego,
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy,
  • Pomocnicze prace magazynowe.
Wymagania:
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie średnie lub wyższe (ew. w trakcie),
  • Umiejętność podstawowej obsługi komputera,
  • Doskonała umiejętność organizacji czasu pracy,
  • Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Łatwość w budowaniu i utrzymywaniu relacji interpersonalnych.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Benefity firmowe dla pracowników,
  • Ciekawą pracę w zespole i dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia umiejętności.