kandydatów

Etat Monter wiązek kablowych

Firma: BYPASS sp. z o. o. miejsce pracy: Osielsko

Firma BYPASS współpracująca z międzynarodową firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, posiadającą wieloletnie globalne doświadczenie w produkcji m.in. złączy, kabli oraz specjalistycznych wiązek kablowych dla wymagających klientów. Posiada zakład produkcyjny w Osielsku koło Bydgoszczy.

Monter wiązek kablowych
Miejsce pracy: Osielsko
Nr ref.: 1/2021
Obowiązki:
  • Praca przy montażu wiązek kablowych (m.in. cięcie kabli ręczne i mechaniczne, zarabianie kabli, montaż złączy, obkurczanie termiczne złączek i kabli)
  • Kontrola techniczna, jakościowa i wzrokowa wykonywanej pracy, materiałów i komponentów
  • Współpraca z innymi działami produkcyjnymi (inspekcja, test, magazyn)
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
Wymagania
  • Zdolności manualne (praca z małymi elementami – sprawne ręce i dobry wzrok)
  • Wykluczona wada daltonizmu (konieczność rozróżniania kolorów)
  • Wykształcenie zawodowe (mile widziane średnie) lub osoby o podobnych zainteresowaniach (do zweryfikowania)
  • Umiejętność pracy w zespole, organizacja pracy, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności - mile widziane
Mile widziane:
  • Wykształcenie techniczne, chęci podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Umiejętność lutowania
  • Znajomość rysunku technicznego
Oferujemy:
  • Umowę o pracę tymczasową (do 18 miesięcy zgodnie z prawem) lub umowę zlecenie (liczba godzin w miesiącu oraz godziny pracy do ustalenia indywidualnie) – w perspektywie zatrudnianie na stałe jak również możliwość przedłużania umów na okresy dłuższe – jesteśmy elastyczni i chętni na kompromisy
  • Wynagrodzenie w przedziale 3000-3600 PLN brutto/mies (przy pełnym etacie - zależnie od doświadczenia)
  • Praca dwuzmianowa
  • Możliwości rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze, wsparcie pozostałych pracowników
  • Do zakładu dojeżdża autobus miejski z Bydgoszczy