kandydatów

Etat Inżynier ds. rozwoju i przygotowania produkcji (m/k)

Firma: Trenkwalder miejsce pracy: Toruń

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Inżynier ds. rozwoju i przygotowania produkcji (m/k)
Miejsce pracy: Toruń
Nr ref.: INZ/TOR/0122
Obowiązki:
  • tworzenie dokumentacji technicznej na podstawie otrzymanych elementów lub szkiców,
  • współpraca z klientami przy tworzeniu dokumentacji dla nowych części,
  • odpowiedni dobór i optymalizacja technologii produkcji i regeneracji części,
  • wyceny prac regeneracyjnych oraz nowych elementów urządzeń przemysłu ceramiki budowlanej,
  • tworzenie zamówień materiałów i podzespołów oraz koordynacja ich dostaw,
  • bieżąca analiza dostępności materiałów i możliwości współpracy,
  • kontakt z dostawcami i kooperantami,
  • ścisła współpraca i nadzór techniczny nad produkcją i regeneracją części,
  • wdrażanie nowych technologii w celu optymalizacji produkcji,
  • wyjazdy służbowe do klientów związane z doradztwem i przygotowaniem produkcji.
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowego na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe techniczne – budowa maszyn lub pokrewne,
  • znajomość oprogramowania do tworzenia dokumentacji technicznej (Solid Edge, Solid Works),
  • doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej na potrzeby produkcji,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość języków obcych: niemiecki/ angielski – poziom B1-B2,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • czynne prawo jazy kat. B,
  • samodzielność i umiejętności podejmowania decyzji.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku w trybie jednozmianowym,
  • pakiet benefitów (rozszerzony pakiet medyczny, Multisport, ubezpieczenie grupowe).