kandydatów

Etat Samodzielna księgowa / księgowy

Firma: ETL Outsourcing SA miejsce pracy: Toruń

Ogłoszenie numer: 6317247, z dnia 2022-01-05

ETL - NOWOCZESNE DORADZTWO DLA MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW

ETL oferuje usługi księgowe i prawno-podatkowe dla biznesu. Jesteśmy solidnym partnerem dla małych i średnich firm, start-upów, freelancerów i osób samozatrudnionych .

Od ponad 40 lat pomagamy naszym klientom realizować ich potencjał gospodarczy. Z wieloma z nich jesteśmy od początku – oferujemy pełną obsługę od momentu podjęcia decyzji o założeniu biznesu, poprzez jego rozbudowę, przekształcenia, a nawet wprowadzenie na giełdę czy sprzedaż.

Samodzielna księgowa / księgowy

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Opis stanowiska

  • prowadzenie pełnej księgowości spółek oraz dokumentacji podatkowej w postaci książki przychodów i rozchodów;
  • sporządzanie deklaracji podatkowych, tj. CIT, PIT, JPK_VAT;
  • przygotowywanie miesięcznych bilansów, rachunków zysków i strat oraz rocznych sprawozdań finansowych,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi, m. in. US, GUS, NBP;
  • kontakt telefoniczny, mailowy i osobisty z klientami biura;
  • weryfikacja dokumentów pod względem merytorycznym i księgowym.

Wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku samodzielnej księgowej/księgowego;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • sumienność i odpowiedzialność w działaniu;
  • zaangażowanie i chęć rozwoju zawodowego;
  • komunikatywność;
  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych w zakresie podatku PIT, VAT;
  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Wykształcenie z zakresu ekonomii, finansów lub rachunkowości.
  • Znajomość programu Comarch Optima
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Wsparcie działu prawnego i działu podatkowego
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
  • Umowę o pracę na pełen etat z pakietem benefitów (opieka medyczna, multisport).