kandydatów

Etat Specjalista ds. BHP

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Toruń

Ogłoszenie numer: 6362550, z dnia 2022-01-15

Klient portalu Praca.pl

Aktualnie firma poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. BHP

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Opis stanowiska

  • wypełnianie obowiązków służby BHP zawartych w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 2 września 1997r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy ( Dz.U. 1997 nr 109 poz.704) z późniejszymi zmianami,
  • prowadzenie szkoleń z zakresu BHP dla naszych pracowników,
  • stałe podnoszenie świadomości bezpieczeństwa pracy wśród pracowników centrum oraz pracowników firm podwykonawczych,
  • prowadzenie nadzoru nad przestrzeganiem ustalonych zasad i procedur BHP na terenie centrum dystrybucyjnego w ramach cyklicznych przeglądów BHP,
  • współpraca z publicznymi organami kontroli,
  • udział w projektach dotyczących ograniczania ryzyka zawodowego,
  • wykonywanie poleceń służbowych
  • sporządzanie, aktualizacja oraz dystrybucja dokumentów wewnętrznych: ocen ryzyka zawodowego, instrukcji stanowiskowych BHP, procedur BHP,
  • prowadzenie postępowań powypadkowych.

Wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • ukończone studia podyplomowe w kierunku Bezpieczeństwo i Higiena Pracy oraz uprawnienia Specjalisty ds. BHP,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy własnej i samodzielność,
  • sprawne posługiwanie się narzędziami z pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • umowa o pracę - 1/4 etatu,
  • opiekę medyczną,
  • kartę Multisport.