kandydatów

Etat Kasjer – Sprzedawca

Firma: Market budowlany Mrówka miejsce pracy: Chełmża

Ogłoszenie numer: 6372327, z dnia 2022-01-17

Market budowlany Mrówka poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Kasjer – Sprzedawca

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Chełmża

Opis stanowiska

  • obsługa kasy fiskalnej i  sprawna obsługa klientów na stanowiskach kasowych
  • profesjonalne doradztwo i codzienna obsługa klientów
  • sprawne uzupełnianie towaru na półkach
  • dbanie o dostępność asortymentu na półkach oraz o dobre oznakowanie cenowe i ekspozycję towarów

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku sprzedawcy
  • obsługa kasy fiskalnej
  • zainteresowanie handlem
  • uczciwość

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjny system premiowy
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • rabat pracowniczy na zakupy w naszym Markecie
  • godziny pracy zgodnie z ustalonym grafikiem
  • możliwość rozwoju i awansu
  • wsparcie przyjaznego zespołu