kandydatów

Etat Specjalista

Firma: Izba Administracji Skarbowej w Bydgoszczy miejsce pracy: Toruń

Izba Administracji Skarbowej w Bydgoszczy
Dyrektor poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Toruń
Ogłoszenie o naborze Nr 91355

Warunki pracy

Pracownikom oferujemy:

  • stabilną pracę w jednostce administracji publicznej, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • rozwój umiejętności poprzez współpracę z ekspertami w swojej dziedzinie

  • wynagrodzenie zasadnicze na wskazanym w ogłoszeniu stanowisku: 4.267,12 zł brutto przy ustalonym mnożniku kwoty bazowej 2,100

  • dodatek za wieloletnią pracę od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy

  • dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. „trzynastka")

  • nagrody jubileuszowe

  • dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych

  • ruchomy czas pracy z możliwością rozpoczęcia pracy między 7:00 a 8:00

  • otwartą i przyjazną atmosferę w pracy

  • pakiet socjalny: m.in. dofinansowanie do wypoczynku pracownika i jego dzieci, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie i zdrowie

  • możliwość przystąpienia do Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

  • możliwość udziału w zawodach sportowych i rajdach organizowanych przez Krajową Administrację Skarbową

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

  • praca administracyjno-biurowa

  • praca przy obsłudze monitora ekranowego (komputera) powyżej 4 godzin dziennie

  • budynek urzędu przystosowany architektonicznie do poruszania się osób z niepełnosprawnością ruchową

Zakres zadań

  • Wspiera właścicieli biznesowych w utrzymaniu, rozwoju oraz wdrażaniu komponentów SISC w KAS poprzez analizę procesów biznesowych oraz udział w spotkaniach z zespołami projektowymi/utrzymaniowymi komponentów SISC
  • Utrzymuje i rozwija repozytorium testowe oraz gromadzi wiedzę w celu przeprowadzania testów, wymiany doświadczeń oraz budowania kompetencji i dojrzałości organizacji w obszarze testowania
  • Gromadzi testy regresywne opracowane przez zespoły projektowe/utrzymaniowe SISC oraz automatyzuje je w uzasadnionych przypadkach, gromadzi wymagania w obszarze rozwoju narzędzi testowych TestReg oraz wiedzę w zakresie wykorzystania narzędzi w organizacji, utrzymuje i udostępnia laboratoria testowe, narzędzia testowe oraz świadczy wsparcie w zakresie wykorzystania narzędzi TestReg
  • Proponuje kierunki rozwoju i działań związane z zapewnieniem jakości komponentów SISC, utrzymuje i rozwija Metodykę testowania TestReg oraz jednolity system procedur organizacyjnych i wytycznych
  • Koordynuje prace prowadzone w zintegrowanym środowisku testowym SISC w uzgodnieniu z właścicielami biznesowymi
  • Koordynuje testy integracyjne systemów oraz testy usług biznesowych
  • Wykonuje testy wydajnościowe
  • Organizuje i prowadzi szkolenia oraz zajęcia warsztatowe w obszarze testowania i kontroli jakości

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze informatyki lub w obszarze administracji skarbowej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, pozwalającym na swobodne korzystanie z dokumentacji
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu testowania, prowadzenia projektów, programowania
  • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność
  • Umiejętność zarządzania zespołami
  • Brak pracy lub służby w organach bezpieczeństwa państwa wymienionych w art. 2 ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów oraz brak współpracy z ww. organami (dotyczy kandydatów urodzonych przed 1 sierpnia 1972 r.)
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Znajomość narzędzi automatyzujących testy
  • Znajomość zagadnień projektowania systemów, architektury oprogramowania, umiejętność programowania
  • Certyfikaty IREB, ISTQB
  • Certyfikaty Prince2, AgilePM, SCRUM, PMI
  • Szkolenie z zakresu testowania wydajności aplikacji przy użyciu JMeter