kandydatów

Etat Kierownik kancelarii tajnej

Firma: Komenda Powiatowa Policji w Żninie miejsce pracy: Żnin

Komenda Powiatowa Policji w Żninie
Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Kierownik kancelarii tajnej
Miejsce pracy: Żnin
Ogłoszenie o naborze Nr 91635

Warunki pracy

Praca wykonywana w pomieszczeniach biurowych, nie jest związana z wysiłkiem fizycznym. Wymuszona pozycja ciała związana z wykonywaniem większości zadań w pozycji siedzącej. Oświetlenie naturalne i sztuczne. Nie występują uciążliwe/szkodliwe ani niebezpieczne warunki pracy. Narzędzia i materiały pracy: biurko, komputer, telefon.  Budynek nie jest przystosowany dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim (brak windy), brak możliwości poruszania się po całym budynku wózkiem inwalidzkim, stanowisko pracy znajduje się na parterze budynku

Zakres zadań

  • przyjmuje, ewidencjonuje, przechowuje, przekazuje, wysyła oraz rozlicza dokumenty niejawne, w celu właściwego obiegu dokumentacji w komendzie i między jednostkami
  • na bieżąco i okresowo sprawdza stan posiadania pobranych przez pracowników komendy dokumentów niejawnych oraz egzekwuje ich zwrot, w celu wyeliminowania ewentualnych nieprawidłowości
  • nadzoruje i koordynuje zadania związane z przekazywaniem do składnicy akt Policji dokumentów niejawnych w tym ocenia protokół brakowania dokumentacji niearchiwalnej kat. BC, w celu zapewnienia prawidłowej archiwizacji ww. dokumentów
  • prowadzi aplikację "Kancelaria Tajna" w formie elektronicznej, w celu prawidłowego ewidencjonowania i obiegu dokumentów niejawnych
  • archiwizuje i przekazuje akta jawne i niejawne do składnicy akt KPP w Żninie
  • pełni funkcję lokalnego administratora merytorycznego Policyjnej Sieci Transmisji Danych
  • przetwarza informacje w Systemie Niejawnym Policji

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego administracja
  • Znajomość ustawy o ochronie informacji niejawnych i o ochronie danych osobowych
  • Umiejętność obsługi sprzętu komputerowego i biurowego
  • Umiejętność komunikowania się
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyśle przestępstwo lub umyśle przestępstwo skarbowe
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Posiadanie aktualnego poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "ściśle tajne

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 26-01-2022
Wyświetleń: 167