kandydatów

Etat Prezes Zarządu CEO

Firma: HR Support miejsce pracy: Bydgoszcz

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Jednym z naszych Klientów jest firma, która jest liderem w świadczeniu usług z zakresu budowy maszyn i konstrukcji stalowych. Firma utrzymuje relacje biznesowe z kilkudziesięcioma firmami z różnych branż i krajów na świecie głównie obszary jej działalności to Szwecja, Dania, Niemcy, Słowacja i Szwajcaria. Większość produkcji trafia za granicę. Firma duży nacisk kładzie na automatyzację procesów produkcji i logistyki rozbudowuje również i unowocześnia park maszynowy.

Dla w/w firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
Prezes Zarządu CEO
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Obowiązki:
  • zarządzanie i nadzór nad bieżącą operacyjną działalnością firmy;
  • inicjowanie działań związanych z wdrażaniem nowych procesów i produktów;
  • kreowanie strategii biznesowej firmy i odpowiedzialność za usprawnienia procesów organizacyjnych mających na celu poprawę efektywności i optymalizację kosztów;
  • budowanie efektywnej współpracy pomiędzy poszczególnymi obszarami firmy;
  • ścisła współpraca z obecnym Prezesem w celu przejęcia pełni obowiązków.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe preferowane techniczne;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie świadczącej usługi techniczne lub produkcyjne;
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne, managerskie i strategicznego myślenia;
  • wiedza z obszaru branży metalowej/produkcyjnej.
  • znajomość języka angielskiego, min. poziom B2.
Pracodawca oferuje:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • realny wpływ na kreowanie rozwoju firmy;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • dodatkowe benefity w zależności od preferencji.