kandydatów

Etat Magazynier / Kierowca

Firma: Berthold Sichert Sp. z o.o. miejsce pracy: Bydgoszcz

Ogłoszenie numer: 6478485, z dnia 2022-02-03

Firma Berthold Sichert Sp. z o.o zajmuje się produkcją wielofunkcyjnych szaf zewnętrznych oraz cokołów wykonanych z poliwęglanu. Nasz asortyment stanowią wyroby dla sektora  telekomunikacyjnego.
Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko: MAGAZYNIER / KIEROWCA

Magazynier / Kierowca

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • przyjmowanie i wysyłka towaru
  • pakowanie towaru, dbałość o zabezpieczenie przesyłek
  • przyjmowanie dostaw
  • praca przy załadunku oraz rozładunku towaru
  • kompletowanie towarów
  • stała kontrola stanów magazynowych -optymalne rozmieszczenie wyrobów na magazynie
  • prowadzenie właściwej identyfikacji wyrobów gotowych
  • prowadzenie  i  kontrolowanie zgodności  dokumentacji magazynowej
  • inwentaryzacje okresowe i roczne
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, przestrzeganie zasad BHP
  • obsługa programu magazynowego
  • znajomość obsługi komputera(w tym pakietu MS Office)

Wymagania

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność i rzetelność
  • uczciwość i dbałość o powierzone mienie
  • prawo jazdy kat. „C” i świadectwo kwalifikacji będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kwalifikacji
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • prywatną opiekę medyczną, „owocowe środy”, parking
  • szkolenia
  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 6:00 - 14:00 lub 8:00 - 16:00 lub 7:00 -15:00