kandydatów

Etat Główna księgowa / Główny księgowy

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Bydgoszcz

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się odnawialnymi źródłami energii, poszukujemy osoby na stanowisko:

Główna księgowa / Główny księgowy
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Obowiązki:
  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (m.in. VAT, CIT);
  • Sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych, zgodnie z ustawą o rachunkowości;
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP, firmy audytorskie, banki i inne);
  • Kontrola formalna i merytoryczna dokumentów księgowych;
  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych;
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem i przechowywaniem dokumentów księgowych;
  • Monitorowanie i wdrażanie zmian w przepisach księgowych i podatkowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane: kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w spółkach prawa handlowego;
  • Znajomość przepisów podatkowych;
  • Samodzielność, terminowość, zaangażowanie i inicjatywa we wdrażaniu i proponowaniu zmian;
  • Mile widziane znajomość obsługi programu OPTIMA oraz znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Telefon służbowy
  • Laptop
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie