Etat Specjalista ds. techniczno- handlowych stolarki aluminiowej i drewnianej

Firma: Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane "AGAD" sp. z o.o miejsce pracy: Toruń

Ogłoszenie numer: 6792849, z dnia 2022-04-01

Przedsiębiorstwo Remontowo – Budowlane „AGAD” Sp. z o.o

Ul. Chrzanowskiego 23b, 87-100 Toruń

Zatrudni:

Specjalista ds. techniczno- handlowych stolarki aluminiowej i drewnianej

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Opis stanowiska

  • Wyszukiwanie ofert do przetargów
  • Sporządzanie kosztorysów, ofert przetargowych
  • Wyszukanie i obsługa potencjalnego odbiorcy
  • Sporządzanie kalkulacji i ofert dla klientów indywidualnych
  • Wykonywanie pomiarów stolarki
  • Opracowywanie dokumentów produkcyjnych
  • Koordynowanie oraz nadzór nad pracami montażowymi

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w branży produkcji okien i drzwi
  • Umiejętność obsługi programów do wycen
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilność zatrudnienia
  • Pracę w renomowanej Firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego