kandydatów

Etat Asystent Specjalisty Energoelektroniki

Firma: WRZOSEL Tadeusz Bartnicki Jerzy Chudański Spółka Komandytowa miejsce pracy: Toruń

Ogłoszenie numer: 6908670, z dnia 2022-04-25

  WRZOSEL Tadeusz Bartnicki Jerzy Chudański Spółka Komandytowa jest firmą powstałą i działającą nieprzerwanie od początku 1988 roku. Specjalnością firmy jest automatyka napędu elektrycznego – projektowanie, produkcja, usługi i serwis urządzeń energoelektronicznych. Naszym tradycyjnym i podstawowym rynkiem odbiorczym jest przemysł cukrowniczy. We wszystkich cukrowniach działających w Polsce pracują urządzenia i instalacje elektryczne naszej produkcji. Działamy w Polsce i Europie Wschodniej, jesteśmy wieloletnim partnerem firm ABB i Danfoss w zakresie napędów elektrycznych.

      Naszą misją, głównym celem i warunkiem naszego istnienia jest skuteczne oraz efektywne dostarczanie nowoczesnych rozwiązań technicznych z dziedziny automatyki napędu elektrycznego dla naszych klientów. Sukces rynkowy naszych klientów jest także naszym sukcesem dlatego w powierzone nam zadania wkładamy całą naszą energię. Tego też oczekujemy od wszystkich kandydatów.

      Zaczynając pracę we WRZOSEL-u nie musisz umieć wszystkiego, najważniejszy jest zapał i chęci do nauki i rozwoju. Z nami nauczysz się wszystkiego, zakres obowiązków przydzielany będzie w miarę pogłębiania wiedzy i doświadczenia.

Asystent Specjalisty Energoelektroniki

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska

  • wsparcie techniczne podczas realizacji prac elektrycznych,
  •  przygotowanie schematów elektrycznych – ePlan Electric P8,
  • wykonywanie dokumentacji powykonawczej,
  • modyfikacja istniejącej dokumentacji technicznej,
  • opracowywanie wycen projektów,
  • współpraca z działem produkcji, nadzór nad pracami,
  • poszerzanie swojej wiedzy w polu działalności firmy,
  •  programowanie sterowników PLC oraz paneli operatorskich firm Siemens, Allen-Bradley,
  • udział w testach i uruchomieniach,
  • dokonywanie napraw urządzeń energoelektronicznych,
  • udział w wyjazdach serwisowych,
  • udział w procesie składania ofert.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (automatyka, elektrotechnika, itp.) absolwent Politechniki,
  • zaangażowanie, kreatywność, dyspozycyjność (praca na miejscu oraz w delegacjach),
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej/elektrycznej,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • chęć rozwoju i nauki.
Dodatkowe atuty:
  • doświadczenie/znajomość/umiejętność tworzenia i modyfikacji aplikacji PLC/HMI,
  • prawo jazdy kat. B,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • znajomość oprogramowania TIA Portal, Rockwell Studio5000,
  • znajomość środowiska ePlan Electric P8,
  • doświadczenie w projektowaniu szaf sterowniczych,
  • umiejętność projektowania układów elektrycznych, w tym prawidłowy dobór i obliczanie przekroju   przewodów, dobór zabezpieczeń, dobór układów sterowania oraz układów  wykonawczych,
  • komunikatywność, dokładność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • umowę o pracę w stabilnej firmie o pewnej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia lokalne i zagraniczne,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowania za zaangażowanie w pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy oraz dostęp do samochodów służbowych),
  • spotkania integracyjne,
  • pracę w niedużym „zgranym” zespole pracowników.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-04-2022
Wyświetleń: 140