kandydatów

Etat Koordynator Oddziału

Firma: SKUMA miejsce pracy: Inowrocław

Ogłoszenie numer: 6939540, z dnia 2022-04-30

SKUMA

Jesteśmy zespołem doświadczonych technologów specjalizujących się w układach wodno-ściekowych zarówno w branży komunalnej jak i przemysłowej. Linia produktów SKUMA bazuje na najwyższej jakości surowcach, zaprojektowanych indywidualnie dla każdego klienta w technologii Tailor Made. Rozwijamy się w kierunku chemicznej przeróbki odpadów - naszą misją jest ochrona środowiska i zapewnienie dostępu do czystej wody dla każdego. Poznaj nas lepiej: https://www.skuma.pl/.

Koordynator Oddziału

Miejsce pracy: Inowrocław

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • zarządzaniem łańcuchem logistycznym
  • reprezentowaniem firmy w kontaktach z dostawcami, urzędami i innymi podmiotami
  • koordynowaniem pracy podległych pracowników (magazynierów, kierowców i innych) - wzakresie planowania dostaw i gospodarki magazynowej oraz czasu pracy
  • analizą stanów magazynowych w firmie i dbaniem o ich uzupełnianie
  • sporządzaniem dokumentacji przewozowej i magazynowej
  • zbieraniem ofert oraz negocjowaniem cen towarów
  • wystawianiem oraz ewidencjonowaniem faktur
  • nadzorem nad prawidłowym wykonywaniem preparatów Skuma wg przekazanych procedur
  • analizowaniem możliwości rozwoju Firmy i podejmowaniem działań ukierunkowanych na pozyskiwanie nowych klientów lub możliwości rozwoju
  • codzienną współpracą z pracownikami oddziału głównego (lokalizacja: Police k. Szczecina)

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • kompetencji menadżerskich i zdolności analitycznych
  • umiejętności szybkiego podejmowania decyzji i skutecznego komunikowania się
  • dobrej organizacji pracy własnej oraz samodzielności w działaniu
  • umiejętności pracy w zespole i gotowości do uczenia się
  • posiadania prawa jazdy kat. B i gotowości do prowadzenia samochodu do 3,5 tony

Na tym stanowisku pomocne może być również:

  • wykształcenie wyższe w zakresie chemii, ochrony środowiska, zarządzania, czy logistyki
  • znajomość obsługi systemu Subiekt lub innego systemu zarządzania magazynem
  • doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu zespołem pracowników
  • znajomość języka obcego (angielski lub niemiecki)

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze miesięczne 7000 zł brutto
  • samochód służbowy, laptop i telefon komórkowy
  • miesięczną premię uznaniową
  • 8-godzinny dzień pracy (możliwa elastyczność w ustalaniu ram czasu pracy)
  • benefity pozapłacowe: program MultiSport lub pakiet medyczny
  • pracę w młodej, rozwijającej się firmie - wpływ na jej dalszy rozwój
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach i konferencjach branżowych

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 01-05-2022
Wyświetleń: 146