kandydatów

Etat Operator maszyn produkcji wędliniarskiej

Firma: Przedsiębiorstwo Drobiarskie DROBEX Sp. z o.o. Oddział w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Przedsiębiorstwo Drobiarskie DROBEX Sp. z o.o jest jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów ubojowych kurcząt  w Polsce. Dzięki zaawansowanym technologiom i wdrożeniom systemów jakości, spełnia on wszelkie standardy Unii Europejskiej i Polskiej Ustawy Weterynaryjnej. Tradycje zakładu sięgają  1988 roku. Obecnie firma zatrudnia ok.720 osób i wchodzi w skład Grupy Drobex, która cieszy się opinią jednego z wiodących producentów drobiu w Polsce. Nasze produkty są rozpoznawane przez klientów dzięki wysokiej jakości i wspaniałym walorom smakowym.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Operator maszyn produkcji wędliniarskiej

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • programowanie i wymiana materiałów eksploatacyjnych maszyny.
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • posiadanie minimum zawodowego wykształcenia – mile widziane przetwórstwo spożywcze
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.
  • posiadanie aktualnych badania do celów sanitarno- epidemiologicznych
Oferujemy:
  • pracę w rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania
  • pakiet medyczny

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".
Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Pozostałe oferty pracy w firmie Przedsiębiorstwo Drobiarskie DROBEX Sp. z o.o. Oddział w Bydgoszczy
Etat Sprzątaczka w firmie: Przedsiębiorstwo Drobiarskie DROBEX Sp. z o.o. Oddział w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz 06-10-2022
Etat Brygadzista Produkcji Rozbiorowej w firmie: Przedsiębiorstwo Drobiarskie DROBEX Sp. z o.o. Oddział w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz 01-10-2022
Etat Brygadzista Produkcji Rozbiorowej w firmie: Przedsiębiorstwo Drobiarskie DROBEX Sp. z o.o. Oddział w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz 01-09-2022
Etat Wędzarz - Pracownik Produkcji Wędliniarskiej w firmie: Przedsiębiorstwo Drobiarskie DROBEX Sp. z o.o. Oddział w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz 25-08-2022
Etat Operator Maszyny Pakującej w firmie: Przedsiębiorstwo Drobiarskie DROBEX Sp. z o.o. Oddział w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz 25-08-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 03-05-2022
Wyświetleń: 162