kandydatów

Etat Monter

Firma: ARP E-VEHICLES sp. z o.o. miejsce pracy: Bydgoszcz

Ogłoszenie numer: 6956673, z dnia 2022-05-05

ARP E-VEHICLES sp. z o.o.

ARP e-VEHICLES Sp. z o.o. to firma z branży automotive należąca grupy kapitałowej Agencji Rozwoju Przemysłu SA, tworzona przez zespół specjalistów doświadczonych w projektowaniu i produkcji pojazdów elektrycznych.

Monter

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • Montaż części przy użyciu narzędzi pneumatycznych, elektrycznych oraz ręcznych.
  • Montaż instalacji hydraulicznej, pneumatycznej, wentylacyjnej, paliwowej.
  • Kontrola wizualna montowanych części i zespołów.
  • Przeprowadzanie testów sprawdzających poprawne działanie wykonanego montażu (wg wewnętrznych procedur).
  • Wypełnianie dokumentów zgodnie z wymogami systemu jakości.

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku monter lub mechanik.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i obsługi narzędzi pomiarowych.
  • Zdolności manualne.
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pneumatycznymi i elektronarzędziami.
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.
  • Umiejętność samodzielnej pracy.
  • Umiejętność pracy w grupie.
  • Uprawnienia do zajmowania się eksploatacją i dozorem urządzeń energetycznych do 1kV - mile widziane.
  • Ważne uprawnienia do obsługi żurawia i/lub suwnicy z poziomu 0 - mile widziane.
  • Ważne uprawnienia do obsługi wózka widłowego - mile widziane.
  • Prawo jazdy kategorii D - mile widziane.
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego - mile widziane.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.
  • Stabilne zatrudnieni na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie w przyjaznej atmosferze – tworzymy zespół nastawiony na długofalowe relacje,   współpracę oraz osiągnięcie ambitnych celów.
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.