kandydatów

Etat Specjalista ds. uruchomień i integracji systemów

Firma: ARP E-VEHICLES sp. z o.o. miejsce pracy: Bydgoszcz

Ogłoszenie numer: 6980334, z dnia 2022-05-10

ARP e-VEHICLES Sp. z o.o. to firma z branży automotive należąca do grupy kapitałowej Agencji Rozwoju Przemysłu SA, tworzona przez zespół specjalistów doświadczonych w projektowaniu i produkcji pojazdów elektrycznych.

Specjalista ds. uruchomień i integracji systemów

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • Prace produkcyjne: montaż urządzeń, uruchomienia pojazdów, dostosowywanie instalacji, diagnostyka błędów i niezgodności.
  • Przygotowanie instrukcji uruchomieniowych.
  • Udział w testach pojazdów.
  • Zdalna diagnostyka pojazdów.
  • Wsparcie działu serwisu i kontroli jakości (merytoryczne oraz wyjazdy serwisowe).

Wymagania

  • Samodzielność w działaniu.
  • Wiedza z zakresu elektroniki i automatyki.
  • Mile widziane studia wyższe techniczne – preferowane elektryka, automatyka, lub elektronika.
  • Mile widziana znajomość standardu CAN J1939.
  • Mile widziana znajomość technologii magazynowania energii (baterie litowe, LTO, NMC).
  • Mile widziana znajomość elektrycznych systemów napędowych (silnik synchroniczne z magnesami trwałymi, falowniki trakcyjne, VMU).

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie w przyjaznej atmosferze - tworzymy zespół nastawiony na długofalowe relacje, współpracę oraz osiągnięcie ambitnych celów;
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia;
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.