kandydatów

Etat Kierownik serwisu

Firma: Dźwig Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Toruń

Kierownik serwisu
Miejsce pracy: Toruń
Twój zakres obowiązków:
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta
  • Budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Kierowanie pracą podległych grup konserwatorów
  • Koordynacja sprawnego funkcjonowania pogotowia dźwigowego
  • Rozwój działalności serwisowej poprzez wsparcie sprzedaży usług
  • Przygotowywanie okresowych raportów i analiz z bieżącej działalności operacyjnej
  • Udzielanie wsparcia technicznego podległym pracownikom
Nasze wymagania:
  • Minimum 2 - letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym
  • Wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym lub mechanicznym (będzie dodatkowym atutem)
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej jak i podległego zespołu
  • Umiejętność ustalania priorytetów
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • Konsekwencja i skuteczność w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych kompetencji
  • Pakiet szkoleń technicznych
  • Pakiet benefitów pozapłacowych i świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, dostęp do platformy MyBenefit)
  • Narzędzia pracy niezbędne na w/w stanowisku (samochód służbowy, laptop, telefon)