kandydatów

Etat Pracownik produkcji

Firma: Biuro pracy tymczasowej miejsce pracy: Bydgoszcz

Ogłoszenie numer: 7063806, z dnia 2022-05-26

Biuro pracy tymczasowej

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

Biuro pośrednictwa pracy poszukuje chętnych do pracy osób w zakładzie drobiarskim przy pakowaniu drobiu na taśmie.

Wymagania

  • chęci do pracy
  • brak nałogów
  • poważne podejście do swoich obowiązków
  • brak problemów zdrowotnych
  • energiczność

Oferujemy

  • pracę na 3-6 miesięcy (potem umowa na rok)
  • wynagrodzenie 9,82 euro/h
  • stała ilość godzin pracy 40-50 godzin tygodniowo
  • codzienny dojazd do pracy darmowy
  • stałą pracę w miłej atmosferze

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 26-05-2022
Wyświetleń: 147