kandydatów

Etat Referent

Firma: Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Bydgoszczy
Kujawsko-Pomorski Wojewódzki Inspektor Transportu Drogowego poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Referent
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Ogłoszenie o naborze Nr 99873

Warunki pracy

Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
·         ciekawą i stabilną pracę w jednostce administracji publicznej;

·         zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

·         dodatek za wieloletnią pracę w wysokości od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy;

·         możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie i zdrowie;

Zakres zadań

  • ustala harmonogram zakupów dla potrzeb Inspektoratu
  • sporządza zapytania ofertowe dotyczące zakupow środków trwałych, pozostałych środków, wartości niematerialnych i prawnych oraz usług świadczonych dla Inspektoratu,
  • współpracuje z podmiotami zajmującymi się bieżącą eksploatacją, przeglądami, legalizacjami sprzętu Inspektoratu,
  • prowadzi sprawy związane z ubezpieczeniem majątku Inspektoratu,
  • prowadzi gospodarkę materiałową,
  • ewidencjonuje i rozlicza zużyte paliwo oraz karty drogowe pojazdów służbowych Inspektoratu,
  • prowadzi sprawy związane z ewidencją i rozliczaniem decyzji administracyjnych o nałożeniu kar pieniężnych wydanych przez Kujawsko-Pomorskiego Wojewódzkiego Inspektora Transportu Drogowego,
  • archiwizuje dokumentację.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie co najmniej średnie potwierdzone świadectwem dojrzałości po zdanym egzaminie maturalnym;
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego
  • prawo jazdy kat. B
  • obsługa komputera w zakresie pakietu Microsoft Office
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • doświadczenie zawodowe w jednostkach sektora finansów publicznych,
  • znajomość prowadzenia gospodarki materiałowej
  • znajomość obsługi platformy zakupowej,
  • doświadczenie w przygotowaniu i realizowaniu zapytań ofertowych i zamówień publicznych o wartości poniżej 130.000 zł,
  • doświadczenie w realizowaniu zamówień publicznych podlegających przepisom ustawy Prawo zamówień publicznych,
  • komunikatywność,
  • skrupulatność i terminowość.