kandydatów

Etat Specjalista ds. Sprzedaży

Firma: Hilpress Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Bydgoszcz

Ogłoszenie numer: 7091724, z dnia 2022-06-01

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • telefoniczna i mailowa obsługa klienta
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie długofalowych relacji z klientami
  • wystawianie dokumentów sprzedażowych

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie
  • komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • doświadczenie w handlu oraz obsłudze klienta
  • dobra dykcja,pogodny nastrój, pozytywne nastawienie
  • umiejętność współpracy w zespole
  • umiejętność organizacji czasu pracy
  • biegła znajomość i obsługa pakietu Office
  • mile widziana znajomość pakietu programów Insert

Oferujemy

  • pracę na pełen etat

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego w środowisku ambitnych, nastawionych na sukces ludzi

  • możliwość zdobycia interesującego doświadczenia zawodowego

  • pracę w intensywnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

  • realny wpływ na rozwój sprzedaży polskich produktów na kluczowych europejskich rynkach