kandydatów

Etat Specjalista ds. exportu– rynek niemiecki

Firma: Nomet Sp. z o.o. miejsce pracy: Toruń

Ogłoszenie numer: 7098891, z dnia 2022-06-02

Nomet Sp. z.o.o dynamicznie rozwijająca się firma, znany w Europie producent akcesoriów meblowych zatrudni na stanowisko:

Specjalista ds. exportu– rynek niemiecki

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie i rozwijanie współpracy z obecnymi kluczowymi klientami
  • realizacja celów sprzedażowych
  • współuczestniczenie w kreowaniu wizerunku firmy oraz polityki sprzedaży
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących obsługiwanego segmentu
  • udział w targach meblowych

Wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym
  • umiejętności interpersonalne: komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, zdolności negocjacyjne
  • wysoki stopień zorganizowania pracy własnej
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu
  • dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel, PowerPoint)
  • praktyczna wiedza z zakresu sprzedaży eksportowej oraz branży meblowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pracę pełną wyzwań w ciekawej branży
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego
  • benefity