kandydatów

Etat Inspektor ds. obsługi masowych płatności (DRI)

Firma: Bank Pocztowy S.A. miejsce pracy: Bydgoszcz

Inspektor ds. obsługi masowych płatności (DRI)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Zakres obowiązków:
  • realizacja zleceń finansowych i niefinansowych dotyczących klientów instytucjonalnych,
  • obsługa wniosków i pism otrzymywanych od Klientów Banku, pracowników Banku oraz uprawnionych organów administracji państwowej  dotyczących  obsługiwanych przez wydział  produktów,
  • obsługa wniosków otrzymywanych za pośrednictwem witryny OGNIVO dotyczących klientów obsługiwanych przez Wydział Rachunków Instytucjonalnych.
Wymagania
  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość pakietu Microsoft Office: Word, Excel,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • konsekwencja w dążeniu do realizacji celów.
Oferujemy
  • pracę w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy,
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym,
  • bogaty pakiet benefitów.

Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych, a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.

Kluczowa jest dla nas atmosfera pracy, sprzyjająca rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Jesteśmy nastawieni na osiągnięcie celów biznesowych, które są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobry zespół zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Możesz się o tym przekonać, gdy dołączysz do naszej firmy.