kandydatów

Etat Asystentka działu handlowego i eksport

Firma: Stara Mydlarnia Sp. z o.o.sp.k. miejsce pracy: Bydgoszcz

Ogłoszenie numer: 7129143, z dnia 2022-06-09

Stara Mydlarnia Producent Kosmetyków Naturalnych poszukuje osoby na stanowisko:

Asystentka działu handlowego i eksport

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • Wsparcie działu handlowego i eksportu w kwestii zawierania umów
  • Przygotowanie prezentacji oraz ofert handlowych
  • Wprowadzanie zamówień i innych danych do systemu wewnętrznego
  • Obsługa klientów B2B
  • Współpraca z Franczyzobiorcami
  • Współpraca z innymi działami
  • Obsługa zamówień w systemie operacyjnym, składanie ofert
  • Uzgadnianie warunków i terminów realizacji dostaw do klientów

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenia w sprzedaży / obsłudze klienta – mile widziane w branży kosmetycznej
  • Znajomości technik sprzedaży i profesjonalnej obsługi klienta
  • Umiejętności komunikacyjnych i dobrej organizacji pracy
  • Biegłej obsługi komputera w zakresie MS Office
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny
  • Zaangażowania w realizacji zadań
  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne
  • Wielozadaniowość – dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • Umowa o pracę
  • Pracę w nowocześnie zorganizowanej firmie o ugruntowanej pozycji lidera
  • Przyjazną atmosferę pracy i partnerskie relacje w zespole
  • Będziesz mieć realny wpływ na końcowy wygląd i odbiór marki
  • Darmowy parking
  • Brak dress code’u, kawa / herbata
  • Zniżki pracownicze
  • Wsparcie w realizację zadań oraz szkolenia wewnętrzne