kandydatów

Etat Stylistka paznokci

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia miejsce pracy: Toruń

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Stylistka paznokci
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/22/1380
OBOWIĄZKI:

Wykonywanie stylizacji paznokci "pod same skórki" dłoni i stóp, prowadzenie zapisów klientów w programie beauty salon 24, sprzedaż sugerowana produktów spa, obsługa sprzętów specjalistycznych w tym frezarki podologicznej, utrzymanie stanowiska pracy w należytym porządku, obsługa facebooka, instagrama, bezpośredni kontakt z klientem.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: kurs prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: manicure hybrydowy

Wymagania inne:

Wykonywanie pedicure frezarkowego z użyciem frezarki podologicznej, obsługa programu beauty salon 24. Manicure kombinowany, hybrydowy, proteinowy, żelowy, przedłużany na formie, french konstrukcyjny, zdobienia artystyczne malowane ręcznie. Dodatkowo certyfikaty potwierdzające umiejętności danego kandydata, technika pracy pozwalająca na ukończenie zabiegu w zależności od rodzaju od 1h do 2,5h, znajomość obsługi komputera oraz aplikacji społecznościowych typu facebook, instagram, obsługa frezarek, lamp, frezów, znajomość produktów marek indigi, nc, julia nessa. Wykształcenie wyższe mile widziane. Doświadczenie min. 9 miesięcy. Uzasadnienie posiadania prawa jazdy: usługi świadczone również mobilnie. Przewidywany okres zatrudnienia: 1 rok. Godziny pracy: po 8h w ciagu dnia: 09:00-17:00 i 13:00-21:00 lub 12 godzin od 09:00 do 21:00. System wynagradzania godzinowy. Praca w dni wolne: nie.

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia