kandydatów

Etat Inspektor

Firma: Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy
Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Ogłoszenie o naborze Nr 102222

Warunki pracy

Praca wykonywana w pomieszczeniach biurowych przy monitorze komputerowym powyżej połowy dobowego czasu pracy, w pozycji wymuszonej, związana z wysiłkiem fizycznym – przenoszenie ciężarów do 5 kg. W budynku stanowiącym miejsce pracy znajduje się winda i podjazdy dla osób niepełnosprawnych, jednakże zachodzi konieczność poruszania się po kondygnacjach niewyposażonych w w/w udogodnienia.

Zakres zadań

  • rejestruje materiały i dokumenty niejawne znajdujące się w jednostce organizacyjnej
  • wprowadza dokumenty niejawne do aplikacji „Kancelaria Tajna”
  • prowadzeni okresową kontrolę ewidencji i obiegu materiałów i dokumentów niejawnych
  • odnotowuje w urządzeniu ewidencyjnym zmiany lub zniesienia klauzuli tajności z dokumentu lub materiału niejawnego
  • kompletuje materiały i dokumenty niejawne, sporządza spisy akt oraz protokoły brakowania kategorii „BC”
  • powiela dokumenty niejawne na pisemne zlecenie kierowników komórek organizacyjnych

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego doświadczenia w pracy kancelaryjno - biurowej
  • znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu biurowego Open Office
  • dostęp do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „ściśle tajne” lub zgoda na postępowanie sprawdzające
  • znajomość ustawy o ochronie informacji niejawnych
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • umiejętność pracy w zespole
  • terminowość, staranność i precyzja w wykonywaniu zadań