kandydatów

Etat Operator maszyn i urządzeń

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Bydgoszcz

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator maszyn i urządzeń
Miejsce pracy: Bydgoszcz | Numer ref.: OMU/042/MNĘ

Oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z Klientem, w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premie miesięczne
  • Praca na 2 zmiany 7 dni w tygodniu (pon.-nd.) według harmonogramu 2/2/2
  • Dofinansowanie wczasów oraz aktywności sportowej i kulturalnej
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dobra atmosfera w pracy oraz zgrany zespół współpracowników

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynach
  • Zaangażowanie, dyspozycyjność i odpowiedzialność
  • Gotowość do nauki obsługi maszyn sterowanych komputerowo (panele operatorskie - dotykowe)
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub suwnic
  • Zdolności mechaniczne/ techniczne/ manualne - mile widziane
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zadania:

  • Bieżąca obsługa maszyn i urządzeń
  • Dbanie o stabilną i płynną pracę maszyn (usuwanie zacięć i awarii, regulacje)
  • Dbanie o porządek na powierzonym obszarze
  • Aktywna współpraca z pozostałymi członkami zespołu

Pozostałe oferty pracy w firmie ManpowerGroup Sp. z o.o.
Etat Brygadzista/Mechanik w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Toruń 20-07-2022
Etat Magazynier w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Bydgoszcz 15-07-2022
Etat Kierownik utrzymania ruchu w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Toruń 14-07-2022
Etat Kontroler sprzedaży w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Bydgoszcz 11-07-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 14-07-2022
Wyświetleń: 128