kandydatów

Etat Pomocnik operatora wtryskarki

Firma: AA Euro Recruitment Poland miejsce pracy: Bydgoszcz

AA Euro Group jest firmą specjalizującą się w rekrutacji managerów i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Prężnie działamy w takich sektorach jak: przemysł, budownictwo, logistyka, finanse oraz IT. Jesteśmy obecni na rynku europejskim od 2005 roku, a w Polsce od 2010 roku. Posiadamy również oddziały w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Chorwacji, Danii i Holandii.

AA Euro Group jest firmą specjalizującą się w rekrutacji managerów i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Prężnie działamy w takich sektorach jak: przemysł, budownictwo, logistyka, finanse oraz IT. Jesteśmy obecni na rynku europejskim od 2005 roku, a w Polsce od 2010 r. Posiadamy również oddziały w: Irlandii, Wielkiej Brytanii, Rumuni i Chorwacji. Dzięki zasięgowi ogólnoeuropejskiemu potrafimy dotrzeć do kandydatów nieosiągalnych na polskim rynku. Współpracujemy z globalnymi przedsiębiorstwami dostarczając kompleksowe rozwiązania, które są niezbędne do realizacji wyznaczonych celów biznesowych.

Do Państwa dyspozycji dedykujemy doświadczony zespół ekspertów, który do każdego zadania podchodzi z entuzjazmem, pasją oraz zaangażowaniem. Realizujemy nawet najtrudniejsze projekty i jesteśmy otwarci na nowe wyzwania.

Jako agencja pracy AA EURO RECRUITMENT dla naszego klienta zajmującego się produkcją tworzyw sztucznych poszukujemy:

Pomocnik operatora wtryskarki
System pracy: od poniedziałku do piątku -trzy zmiany (6-14; 14-22; 22-6)

Zakres obowiązków:
  • odbieranie towaru z maszyny,
  • wizualna inspekcja jakości,
  • pakowanie.
Wymagania:
  • odpowiedzialność,
  • gotowość do pracy zmianowej
  • motywacja do pracy,
  • mile widziane doświadczenie przy produkcji tworzyw sztucznych
  • spostrzegawczość.
Oferujemy:
  • umowa o pracę
  • dodatki za pracę na nocną zmianę
  • dodatkowe premie (frekwencyjne, uznaniowe)
  • pracę w stabilnej, dobrze prosperującej firmie
  • przyjazną atmosferę pracy
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych przez firmę AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O.O. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Nr 101, poz. 1182, z późn. zm.) w obecnym i przyszłych procesach rekrutacyjnych. Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie w przyszłości ofert pracy drogą mailową, telefoniczną i sms-ową. Niniejsza zgoda jest aktualna do czasu jej odwołania.”

AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O.O jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 6611.