kandydatów

Etat Mechanik Działu Utrzymania Ruchu

Firma: TMR Plastics Sp. z o.o. miejsce pracy: Bydgoszcz

Nasza firma skupia się na rozwijaniu, produkowaniu oraz dostarczaniu wysokiej jakości części z tworzywa sztucznego. Staramy się połączyć nowoczesne metody zarządzania, wysokiej klasy produkcję z najwyższymi standardami.

W TMR Plastics głęboko wierzymy w ludzi. Mamy świadomość, że czasami potrzeba zaledwie iskry, by wydobyć z ukrycia to, co najbardziej wartościowe. Dlatego nie wahamy się inwestować w rozwój kompetencji naszych pracowników. Czujemy się odpowiedzialni za to co robimy – zarówno w skali lokalnej jak i globalnej. Dbamy o zapewnienie jak najwyższej jakości oferowanych produktów i usług, a bezpieczeństwo naszych pracowników traktujemy jako bezwzględny priorytetProdukcja w TMR Plastics to wymagający proces, dlatego poszukujemy pracowników, kobiety oraz mężczyzn, których wyróżnia sumienność, rzetelność oraz zaangażowanie..

 Doświadczenie zawodowe kandydatów jest dla nas bardzo ważne, jednak doceniamy także pierwiastek świeżości oraz idącą z nim w parze pomysłowość. Zatrudniamy również  osoby, które stawiają swoje pierwsze kroki na rynku pracy. Zapewniamy im poczucie bezpieczeństwa poprzez wsparcie starszego stażem pracownika.

Mechanik Działu Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Zadania:
  • Utrzymywanie ciągłości pracy maszyn.
  • Diagnoza i usuwanie awarii maszyn i urządzeń na terenie Firmy.
  • Przeglądy i konserwacja maszyn.
  • Naprawy mechaniczne urządzeń peryferyjnych.
  • Współpraca ze wszystkimi działami Firmy w celu zapobiegania awariom.
  • Praca w systemie dwuzmianowym.
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe zawodowe lub średnie techniczne.
  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenia na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznych, schematów elektrycznych i hydraulicznych.
  • Zdolności manualne.
  • Podstawowa znajomość komputera.
  • Umiejętność organizacji własnej pracy.
  • Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu.
  • Rzetelność, sumienność, dokładność.
  • Uprawnienia spawalnicze.
  • Uprawnienia do obsługi suwnic będą dodatkowym atutem.
  • Uprawnienia elektroenergetyczne SEP do 1 kV będą dodatkowym atutem.
  • Mile widziane doświadczenie w firmie związanej z przetwarzaniem tworzyw sztucznych.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
  • Doskonalenie swoich umiejętności w międzynarodowej firmie;
  • Dobrą atmosferę pracy;
  • Ciekawą i rozwijową pracę;
  • Premie i bonusy dodatkowe.