kandydatów

Etat Technik ds. Mechanicznych

Firma: PGE Toruń S.A. miejsce pracy: Toruń

PGE Toruń S.A.

należący do spółki PGE Energia Ciepła jest największym producentem i dostawcą ciepła dla mieszkańców Torunia. Wytwarzamy ciepło sieciowe w nowoczesnej elektrociepłowni gazowej.

Posiadamy ponad 265 km sieci ciepłowniczych, którymi ciepło sieciowe dociera do ponad 100 tysięcy torunian. Dzięki stosowanej technologii nasze obiekty spełniają przyszłe restrykcyjne normy środowiskowe, co pozytywnie wpływa na jakość powietrza w Toruniu, zdrowie mieszkańców i stan toruńskich zabytków.

Zapewniamy bezpieczne i stabilne warunki pracy, ciągły rozwój w nowoczesnej firmie,

zintegrowanej z lokalnym środowiskiem.

Dołącz do naszego energetycznego zespołu!

Technik ds. Mechanicznych
Miejsce pracy: Toruń

Twój zakres obowiązków:

  • Cykliczne przeglądy urządzeń i instalacji cieplnomechanicznych.
  • Nadzorowanie prawidłowej eksploatacji obiektów i pomieszczeń.
  • Przygotowywanie obiektów do remontów, odbiory zadań inwestycyjnych i modernizacyjnych oraz uruchomienia obiektów.
  • Przygotowywanie strefy pracy oraz dopuszczanie brygad remontowych (zezwolenia pisemne i polecenia na prace).
  • Dokonywanie przełączeń ruchowych urządzeń i instalacji; kontrolowanie poprawności ich pracy.
  • Kontrola realizacji umów serwisowych Wydziału.
  • Udział w procesie przygotowania i dostawy nośnika ciepła na potrzeby systemu ciepłowniczego oraz obsługa urządzeń i instalacji w miejscu ich zabudowy na stacji przygotowania wody.
  • Kontrola trasy gazociągu zasilającego elektrociepłownię w paliwo oraz nadzór nad pracą systemów pomiarów emisji spalin kotłów.
  • Identyfikowanie oraz zgłaszanie nieprawidłowości pracy urządzeń i instalacji.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Świadectwo kwalifikacyjne na stanowisku eksploatacji.
  • Znajomość urządzeń energetycznych.
  • Doświadczenie na stanowisku technik/inspektor ds. mechanicznych.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności poprzez m.in. udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i członków Twojej rodziny.
  • Bogaty system kafeteryjny ZFŚS.
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (np. grupowe ubezpieczenie na życie, korzystne warunki dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego).
  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.