kandydatów

Etat Koordynator ds. Sprzedaży Produktów F&I

Firma: MOTOKARIERA S.C. miejsce pracy: Toruń

Dla naszego Klienta - dealera samochodów, MotoKariera poszukuje kandydatów na stanowisko:
Koordynator ds. Sprzedaży Produktów F&I
Miejsce pracy: Toruń
Zakres obowiązków
  • Sprzedaż produktów finansowych (kredyt, leasing, najem) klientom kupującym samochody,
  • Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych klientom kupującym samochody oraz korzystającym z usług serwisu,
  • Utrzymywanie kontaktu z klientem po zakupie samochodu oraz ofertowanie i sprzedaż wznowień produktów ubezpieczeniowych,
  • Realizacja planów sprzedaży i celów biznesowych,
  • Kontakt z dostawcami usług F&I,
  • Obsługa administracyjna usług F&I zgodnie z ustalonymi procesami i wytycznymi,
  • Raportowanie zgodnie ze standardami dostawców usług F&I.
Wymagania
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych i / lub finansowych
  • Zezwolenie KNF (OFWCA)
  • Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata w bezpośredniej obsłudze klienta indywidualnego
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Proklienckie nastawienie.
Oferujemy
  • Pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej,
  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Narzędzia niezbędne do pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • System szkoleń,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.