kandydatów

Etat Doradca Klienta

Firma: Dekor-Art-Serwis Sp. z o.o. miejsce pracy: Bydgoszcz

Ogłoszenie numer: 7602600, z dnia 2022-10-04

Firma o profilu handlowym działająca w branży art-craft, papierniczej i dekoracyjnej. Pracujemy z sieciami handlowymi, hurtowniami i sklepami. Rozwijamy także sprzedaż internetową.

Doradca Klienta

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • utrzymanie kontaktów osobistych oraz telefonicznych z klientami.

Wymagania

  • umiejętności interpersonalne,
  • otwartość,
  • umiejętność prowadzenia rozmowy handlowej,
  • umiejętność pracy w środowisku Windows.

Oferujemy

  • praca w siedzibie firmy. W grę wchodzą też odwiedziny u klientów i udział w targach branżowych.
  • prawo jazdy niezbędne,
  • praca w niedużym i przyjaznym zespole,
  • do dyspozycji: auto służbowe, telefon, laptop.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-10-2022
Wyświetleń: 113