kandydatów

Etat Recepcjonista

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia miejsce pracy: Toruń

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Recepcjonista
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/22/2390
OBOWIĄZKI:
staż:1) Prowadzenie terminarza wizyt - planowanie i odwoływanie wizyt2) Przyjmowanie materiałów do badań3) Wystawianie faktur i rachunków za świadczenia medyczne4) Udzielanie kompleksowej i rzetelnej informacji na temat zasad funkcjonowania placówki oraz świadczonych przez nią usług medycznych5) Dbanie o budowanie zaufania wśród pacjentów i bezpieczeństwo związane z poufnością informacji i ochroną danych osobowych i medycznych pacjentów6) Rejestracja wizyty pacjentów (bezpośrednio w placówce, telefonicznie lub mailowo) oraz nadzór nad kolejnością przyjmowania pacjentów7) Wydawanie pacjentom i osobom upoważnionym wyników badań i dokumentacji medycznej8) Prowadzenie ewidencji usług medycznych wykonywanych w placówce9) Współpraca z innymi działami placówki i personelem medycznym w celu stałego podnoszenia poziomu jakości świadczonych usług10) Odbieranie poczty i odpowiadanie na zapytania interesantów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

komunikatywność, skrupulatność, wysoka kultura osobista

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia