kandydatów

Etat Pracownik produkcji / Pakowacz

Firma: Przedsiębiorstwo ALPLAST spółka z o.o. sp. kom. miejsce pracy: Bydgoszcz

Ogłoszenie numer: 7659972, z dnia 2022-10-20

Jesteśmy producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych - od 1994 roku. Firma posiada stabilna pozycje na rynku polskim , znaczna część produkcje jest eksportowana na rynek węgierski. W zakresie produkcji mamy  blisko 100 modeli grzejników.

Pracownik produkcji / Pakowacz

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

Poszukujemy pracownika na stanowisko montażu i pakowania  grzejników.

W zakresie obowiązków jest

  • montowanie i zalewanie grzejników wodą lub glikolem,
  • pakowanie grzejników,
  • przygotowanie wyrobów do wysyłki.
  • inne prace magazynowe

Zatrudnienie na pełnym etacie. Praca generalnie jednozmianowa. Okazjonalnie dwie zmiany.

Wymagania

  • umiejętność współpracy w grupie,
  • umiejętność organizowania sobie pracy
  • rzetelność,
  • zaangażowanie.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie w zakresie od 4000 do  5800 zł.
  • Górna granica zleżeć będzie od zaangażowania i umiejętności organizacyjnych. Możliwość awansowania i zwiększenia wynagrodzenia.