kandydatów

Etat Pracownik Biurowy - Dział Obsługi Klienta

Firma: Mag Dystrybucja sp. z o.o. sp. j. miejsce pracy: Bydgoszcz

Ogłoszenie numer: 7665597, z dnia 2022-10-21

Firma MAG Dystrybucja - wiodący dystrybutor artykułów spożywczych największych polskich producentów takich jak: Maspex, Kompania Piwowarska, Żywiec Zdrój, Carlsberg, Grupa Żywiec do sieci sklepów spożywczych i gastronomii na terenie województw: warmińsko - mazurskiego. pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

Pracownik Biurowy - Dział Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • Fakturowanie (systemowych ) zamówień zakupu i sprzedaży towarów z oferty  handlowej
  • Bieżąca obsługa klientów w hurtowni (podstawowe doradztwo, sprzedaż, przyjmowanie zamówień)
  • Poprawne prowadzenie obsługi dokumentacji sprzedażowej
  • Współpraca z przedstawicielami handlowymi
  • Wystawienie korekt
  • Wykonywanie prac administracyjnych związanych ze sprawnym funkcjonowaniem biura

Wymagania

  • Sprawna obsługa komputera oraz pakietu MS Office
  • Praktyczna znajomość i operatywność w systemie ERP CDN XL  lub innych systemów operacyjnych sprzedaży
  • Umiejętność ustalenia priorytetów i organizowania własnej pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Wykształcenie  minimum średnie

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (praca na zastępstwo)
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia
  • Pracę zmianowa w godzinach  7.00-15.00, 10.00 -18.00
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczeń w prężnie rozwijającej się firmie dystrybucyjnej
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole