kandydatów

Etat Operator maszyn frezarek CNC

Firma: Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. miejsce pracy: Bydgoszcz

Ogłoszenie numer: 7718871, z dnia 2022-11-08

APLEX-jesteśmy firmą specjalizującą się w przetwórstwie tworzyw sztucznych w tym również tworzyw konstrukcyjnych. Naszą misją jest kompleksowa obsługa klientów. Portfolio firmy składa się głównie z artykułów gospodarstwa domowego, zabawek, części dla sektora motoryzacji , części elektrotechnicznych i elektronicznych oraz pozostałych branż.

Operator maszyn frezarek CNC

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • obróbka elementów na podstawie rysunków technicznych oraz przygotowanej technologii;
  • ustawianie, mocowanie i pomiary detali;
  • obsługa maszyn i urządzeń w obrębie swojego stanowiska.

Wymagania

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe;
  • minimum 1 rok doświadczenia w obsłudze frezarek CNC;
  • dobra znajomość rysunku technicznego;
  • obsługa podstawowych przyrządów pomiarowych;
  •  znajomość sterowania Heidenhain będzie dodatkowym atutem;
  • mile widziana umiejętność samodzielnego pisania prostych programów na maszynie.

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.