kandydatów

Etat Brand Manager

Firma: Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. ZPChr miejsce pracy: Bydgoszcz

Ogłoszenie numer: 7723032, z dnia 2022-11-09

APLEX-jesteśmy firmą specjalizującą się w przetwórstwie tworzyw sztucznych w tym również tworzyw konstrukcyjnych. Naszą misją jest kompleksowa obsługa klientów. Portfolio firmy składa się głównie z artykułów gospodarstwa domowego, zabawek, części dla sektora motoryzacji , części elektrotechnicznych i elektronicznych oraz pozostałych branż.

Brand Manager

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • Tworzenie i koordynacja kampanii produktowych dot. konkretnych produktów z branży dziecięcej
  • Wprowadzanie nowych produktów na rynek (branża dziecięca)
  • Analiza rynku i monitoring kampanii
  • Współpraca z Klientami oraz innymi działami firmy
  • Aktywne i kreatywne szukanie pomysłów na nowe działania sprzedażowe i promocyjne (digital, social media, CRM marketing, video)
  • Redagowanie tekstów promocyjno – marketingowych, pisanie tekstów do publikacji, tworzenie opisów produktów
  • Tworzenie briefów dla grafików i agencji reklamowych
  • Tworzenie prezentacji multimedialnych
  • Branie udziału w kształtowaniu polityki cenowej
  • Koordynacja i negocjacje umów współpracy z podmiotami zewnętrznymi
  • Planowanie , przygotowanie i kontrolowanie budżetu marketingowego
  • Raportowanie wyników

Wymagania

  • Co najmniej dwa lata na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii produktowych
  • Nieograniczona kreatywność
  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz zbierania i przetwarzania danych
  • Umiejętność redagowania tekstów i copywritingu
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Znajomość aktualnych trendów marketingowych
  • Umiejętność zarządzania cyklem życia produktu
  • Wysoka komunikatywność i umiejętność utrzymywania długofalowych relacji z klientami
  • Nastawienie na innowacje i wdrażanie nowych rozwiązań
  • Zorientowanie na cel i pozytywne nastawienie
  • Znajomość MS Office w stopniu bardzo dobrym
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo Jazdy kategorii "B"

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Praca w systemie zdalnym, hybrydowym lub stacjonarnym
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  •  Multisport
  • Ubezpieczenie na życie

Pozostałe oferty pracy w firmie Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. ZPChr
Etat Konstruktor Form Wtryskowych w firmie: Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. ZPChr miejsce pracy: Bydgoszcz 12-01-2023
Etat Operator maszyn / frezarek CNC w firmie: Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. ZPChr miejsce pracy: Bydgoszcz 12-01-2023
Etat Magazynier / Operator wózka widłowego w firmie: Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. ZPChr miejsce pracy: Bydgoszcz 29-12-2022
Etat Metrolog w firmie: Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. ZPChr miejsce pracy: Bydgoszcz 22-12-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-11-2022
Wyświetleń: 108