kandydatów

Etat Malarz konstrukcji stalowych i rurociągów

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Malarz konstrukcji stalowych i rurociągów
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/22/4223
OBOWIĄZKI:

malowanie agregatem konstrukcji stalowych, rur, złączników.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Malarz-lakiernik konstrukcji i wyrobów metalowych
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: białoruski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: lakierowanie
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: pistolet natryskowy lakierniczy

Wymagania inne:

umiejętność malowania technicznego, umiejętność mieszania odpowiednich wartości farb technicznych tj. epoksydowych, obsługa agregatu do malowania, rozróżnianie kolorów, pełna dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym i w godzinach nocnych, gotowność do pracy fizycznej, znajomość języka białoruskiego

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy