kandydatów

Etat Partner / Kierownik sklepu

Firma: Winosfera miejsce pracy: Bydgoszcz

INTER CONSULT S.A. poszukuje Partnera / Kierownika do prowadzenia sklepu Winosfera w Bydgoszczy.

Partner / Kierownik sklepu
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Twój zakres obowiązków:
  • Obsługa klientów sklepu
  • Utrzymywanie i rozbudowa istniejącej bazy klientów
  • Współpraca z centralą firmy i pozostałymi sklepami
Nasze wymagania:
  • Łatwość nawiązywania kontaktów z klientami
  • Umiejętność korzystania z mediów społecznościowych
  • Gotowość i zapał do stałego pogłębiania wiedzy enologicznej
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki i dobra samoorganizacja pracy
To oferujemy:
  • Współpracę w oparciu o kontrakt B2B lub inną formę umowy
  • Przyjazne miejsce do pracy, dużą samodzielność
  • Szkolenie z podstaw enologii oraz wprowadzenie do oferty Winosfery
  • Możliwość udziału w przygotowywaniu zamówień do winnic i w testowaniu nowych win do oferty sklepu
  • Fascynujące kontakty z winnicami Europy i Nowego Świata

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 07-12-2022
Wyświetleń: 87