kandydatów

Etat Księgowy / Księgowa

Firma: LEVEL WORK miejsce pracy: Bydgoszcz

Księgowy / Księgowa
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska:
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • przygotowywanie i księgowanie dokumentów księgowych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych/ZUS/Pfron
  • przygotowywanie raportów i sprawozdań kadrowo - finansowych
  • prowadzenie spraw kadrowo- płacowych
Wymagania:
  • doświadczanie na podobnym stanowisku
  • wyższe wykształcenie ( preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, podatki )
  • umiejętność organizacji czasu pracy, dokładność oraz samodzielność
  • znajomość język angielskiego w stopniu komunikatywnym
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenie zawodowego
  • pon. – pt. 8.00 -16 .00
  • możliwość pracy hybrydowej po okresie próbnym
  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju