kandydatów

Etat Naczelnik

Firma: Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Bydgoszczy
Kujawsko-Pomorski Wojewódzki Inspektor Transportu Drogowego poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Naczelnik
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Ogłoszenie o naborze Nr 112457

Warunki pracy

-        praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie

-        siedziba WITD w Bydgoszczy mieści się w pomieszczeniach na IV piętrze w budynku bez windy.

Zakres zadań

  • Kieruje i nadzoruje prawidłowe wykonywanie pracy przez podległych pracowników
  • Zarządza lokalami oraz pomieszczeniami będącymi w dyspozycji Inspektoratu
  • Współpracuje z podmiotami zajmującymi się legalizacją sprzętu, naprawami oraz przeglądami, bieżącą eksploatacją pojazdów służbowych
  • Prowadzi sprawy związane z ewidencją wyposażenia Inspektoratu
  • Realizuje zapotrzebowania na umundurowanie i inne elementy niezbędnego wyposażenia inspektorów transportu drogowego
  • Wykonuje umowy w celu prawidłowego funkcjonowania Inspektoratu
  • Sporządza zapytania ofertowe oraz opisy przedmiotu zamówienia i prowadzi sprawy związane z zakupem środków trwałych, oraz wartości niematerialnych i prawnych z wykorzystaniem platformy zakupowej użytkowanej w Inspektoracie
  • Prowadzi czynności wynikające z realizacji ustawy - Prawo zamówień publicznych
  • Prowadzi w programie komputerowym ewidencje środków trwałych oraz wartości niematerialnych
  • Ubezpiecza majątek Inspektoratu
  • Prowadzi gospodarkę materiałową
  • Prowadzi i nadzoruje prowadzenie archiwum zakładowego
  • Współpracuje z pracownikami innych komórek organizacyjnych w zakresie działania Inspektoratu

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego
  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Umiejętność działania w sytuacjach stresowych i pod presją czasu
  • Umiejętność konstruktywnego myślenia
  • Umiejętność operatywnego działania, reagowania, rozstrzygania i podejmowania decyzji
  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji czasu pracy oraz ustalania priorytetów
  • Umiejętność pracy w zespole oraz zarządzania ludźmi
  • Odpowiedzialność i rzetelność
  • Systematyczność i samodzielność
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych
  • Znajomość zasad prowadzenia gospodarki materiałowej
  • Znajomość przepisów regulujących działalność archiwum zakładowego
  • Doświadczenie w prowadzeniu zamówień publicznych
  • Ukończony kurs kancelaryjno-archiwalny I stopnia